58 555-26-00
Szanowni Państwo,
z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym Pacjentom, Pracownikom oraz ich rodzinom.
Niech ten wyjątkowy czas przyniesie spokój, nadzieję i wiosenną radość, a także siłę do pokonywania codziennych wyzwań. Życzymy zdrowia, pogody ducha oraz wielu chwil pełnych ciepła i życzliwości w gronie najbliższych.
Radosnego Alleluja!
Centrum Medyczne Sopmed sp. z o.o.
WYDARZENIE ZAKOŃCZONE Szanowni pacjenci, Centrum Medyczne Sopmed, we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Sopocie oraz
CO TO SĄ PNEUMOKOKI? Pneumokoki (łac. Streptococcus pneumoniae) to bakterie, które występują w jamie nosowej oraz gardle i są odpowiedzialne z